Produkcja i sprzedaż kompostowników

W naszej ofercie znajdują się składane, ogrodowe kompostowniki. Elementy wykonane są z drewna iglastego, impregnowane na zamówienie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.


Kompostowniki produkowane w naszej firmie sprawdziły się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Obsadzone np. słonecznikami stanowią ładny element architektury ogrodowej. Zacieniony potrzebuje mniej wody do nawilżania zawartości. Składany jest jak klocki lego, co umożliwia maksymalnie łatwe rozebranie i zabranie gotowego kompostu. Złożony zabiera niewiele miejsca. Właściciele działek mają rozwiązany problem ze skoszoną trawą, odpadkami kuchennymi czy czarno-białymi gazetami.

Produkujemy również skrzynie na grządki poniesione , które ustawione obok kompostownika i przejmujące roczny kompost służą do produkcji ekologicznych ziół i warzyw ciepłolubnych.

cały album z foto kompostownika
Kompost wzbogaca glebę w próchnicę, zwiększa jej pojemność wodną i powietrzną, poprawia wzrost i rozwój roślin. Stosuje się go jako składnik podłoża dla upraw warzyw oraz kwiatów rabatowych i doniczkowych, a także jako nawóz organiczny w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie, w parkach i ogrodach. Kompost to naturalny nawóz, łatwy do przygotowania, i to niemal za darmo. Kompost to substancja organiczna, która za sprawą bakterii, grzybów i drobnych zwierząt ulega rozkładowi. Dalczego warto stosować kompost?

Kompost: doskonały nawóz organiczny

Kompost i kompostowanie: odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania

Kompostownik na balkonie – jak zrobić w foliowym worku

Kompost - domowa szczepionka z drożdży