Produkcja i sprzedaż kompostowników

W naszej ofercie znajdują się składane, ogrodowe kompostowniki. Elementy wykonane są z drewna iglastego, impregnowane na zamówienie. Zainteresowanych prosimy o kontakt.


cena netto: 100 pln za pojemność 1000 l

Kompostowniki produkowane w naszej firmie sprawdziły się na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat. Obsadzone np. słonecznikami stanowią ładny element architektury ogrodowej. Zacieniony potrzebuje mniej wody do nawilżania zawartości. Składany jest jak klocki lego, co umożliwia maksymalnie łatwe rozebranie i zabranie gotowego kompostu. Złożony zabiera niewiele miejsca. Właściciele rezydencji mają rozwiązany problem ze skoszoną trawą, odpadkami kuchennymi czy czarno-białymi gazetami.

Wystawiamy rachunki VAT więc załatwiona jest również selektywna zbiórka odpadów. Sam użytkuję kompostownik od ponad dwudziestu lat na działce rekreacyjnej i nie wyobrażam sobie jak można było kiedyś obejść bez kompostownika. Produkujemy kompostowniki w kształcie i pojemności w/g zamówień klienta. Cena 10 groszy za litr pojemności netto np, kompostownik 1000 litrów tj.1m3 kosztuje 100 pln netto z VAT 123 pln. Impregnujemy na zamówienie.

Produkujemy również skrzynie na grządki poniesione ("wygrzbiecone"), które ustawione obok kompostownika i przejmujące roczny kompost służą do produkcji ekologicznych ziół i warzyw ciepłolubnych.

cały album z foto kompostownika

Kompost wzbogaca glebę w próchnicę, zwiększa jej pojemność wodną i powietrzną, poprawia wzrost i rozwój roślin. Stosuje się go jako składnik podłoża dla upraw warzyw oraz kwiatów rabatowych i doniczkowych, a także jako nawóz organiczny w rolnictwie, sadownictwie i ogrodnictwie, w parkach i ogrodach.

pl.wikipedia.org/wiki/Kompostowanie

więcej artykułów na temat kompostowania